Motorlaiva Sportsman 445 Catch

 SPORTSMAN 445 CATCH. 

Teicama sporta zvejas laiva ar zvejas platformām laivas priekšgalā un aizmugurē. Piemērots gan Jerk Bait makšķerēšanai gan spiningošanai. Var būt aprīkota ar diviem atsevišķiem saliekamiem makšķernieku krēsliem (papildaprīkojums). Krēsla stiprinājumi ir standarta aprīkojumā.

Var uzstādīt dzinēju 30-50 Zs.
Standarta komplektācijā ietilpst: stūres konsole, makšķeru kaste (kura kalpo arī kā sols), mantu uzglabāšanas kastes ( piemēram, akumulatoram, makšķerēšanas piederumem, degviela bākai utt.), peldēšanās kāpnes, automātiskais tilpnes sūknis, vairākas 12V kontaktligzdas, turēšanās reliņi apkārt laivai. Neslīdoša grīdas virsma nodrošina teicamu apavu saķeri un stabilitāti laivā.
 Izstrādājot jauno Sportsman 445 CATCH inženieri sadarbojās ar pieredzējušiem sporta makšķerniekiem. Laivai ir priekšgala plaukts tālvadības elektromotora ērtākai uzstādīšanai. Paredzēts elektromotoriem, kuri tiek darbināti ar tālvadības pulti vai arī ar kājas pedāļa vadību. Ir pieejams īelektromotoru stiprinājums laivas pakaļgalam (papildaprīkojums). Kā standarts laivā ir makšķerkātu turētājs labajā bortā un vizuļu turētājs kreisajā, un iegravēta "mērlente", lai noteiktu zivju izmēru.  Videi draudzīga materiāla izvēle laivai. Izgatavota no augstas kvalitātes korozijas izturīga alumīnija (pie normāliem vides un kopšanas apstākļiem), kas atbilst standartiem, ko izmanto aviācijā. 
Motorlaiva apstiprināta ar „Det Norske Veritas” sertifikātu.
Pludiņi (ūdensizturīgas putas) kas atrodas laivas sēdekļos, spēj noturēt virs ūdens piepildītu laivu ar ūdeni ar 4 personām.
3 gadu garantija.
Securmark * Drošības marķējums.
1 cilvēks, 30 ZS motors ar ātrumu līdz 26 mezgliem (48 Km/h).
http://linder.se/en/products/planing-boats/445-sportsman-catch

 

       

 


Garums:
   
    451 cm
Platums:     175 cm
Svars:     252 kg
Borta augstums:     73 cm
Ieteic. dzin.:     30 Zs
Kājas garums:     garā
Max. Celtspēja:     465 kg
Max. cilv.skaits:     3
Bort biezums:     2.0 mm
CE marked for category C:     Jūras piekraste un iekšējie ūdeņi