DF 150/175AP

.

Jaunajos DF175AP un DF150AP Suzuki ir uzlabojis kopējās dzinēju kontroles tehnoloģijas, lai varētu nodrošināt izcilu jaudu un vieglāku dzinēja vadību kopā ar labiem degvielas ekonomijas rādītājiem – viss iekš super kompakta un viegla dzinēja.

Šajā “Big Block” 2.9 litru klasē, kur četru cilindru-rindā DOHC dzinējs izmanto augstas kompresijas pakāpi (10.2: 1) laivas motors nodrošina lielisku  griezes momentu pie zemiem apgriezieniem un rada iespaidīgu paātrinājumu.

Lai palielinātu jaudu un dzinēja veiktspēju, katrs dzinējs ir aprīkots ar Semi-Direct gaisa ieplūdes sistēmu, lai nodrošinātu dzinēju ar vēsāku gaisa plūsmu. O₂ Sensor, kontrolē dzinēja izmešus, Knock Sensor kontrolē dzinēja darbību.

Turklāt, Suzuki ir izmantojis Counter Balancer System un Thrust Mount System, lai nodrošinātu super-vienmērīgu motora darbību. Gaisa ieplūdes rezonators nodrošina klusu darbību. Suzuki Offset piedziņas ass pārvieto smaguma centru uz priekšu tuvāk laivas bortam, tādejādi uzlabojot dzinēja izsvarojumu un samazina vibrāciju, vienlaikus samazinot dzinēja izmērus.

Citas High-End funkcijas ietver Suzuki Selektīvo rotāciju, kas ļauj mainīt dzinēja darbību (griešanās virzienu) jebkurā virzienā – pa pulksteni, kā tas ir pieņemts visos laivu dzinējos vai pretēji pulksteņa rādītāja virzienā, lai bez problēmām varētu izmantot vairākus dzinējus uz vienas laivas ar dažādiem dzenskrūves griešanās virzieniem. Suzuki Lean Burn Control un Suzuki Precision Control nodrošina izcilu degvielas ekonomiju plašā darbības diapazonā un vienmērīgāku jaudas pāreju uz dzenskrūvi. Suzuki piedāvā Keyless Start System (bezkontaktu atslēgu) vienkāršākai dzinēja iedarbināšanai,. Sistēma padara dzinēju drošu pret zadzībām, jo bez attiecīga piekļuves koda dzinēju nevarēs iedarbināt. Papildus tam, atslēgas piekariņam līdzīgais raidītājs būs kā pludiņš, lai lietotājs to var izņemt  no ūdens, ja tas ir pārkritis pāri bortam.

Abu jauno dzinēju iezīme ir jaunas 3D uzlīmes un krāsas Pearl Nebular Melnā tonī, kas ir Suzuki pavisam jauns prēmium melnais tonis - vai  Cool White balto krāsa, ļaujot klientiem izvēlēties atbilstošāko savai laivai.

 

 

 

 

*Braucot ar motorlaivu vienmēr lietojiet personisko glābšanas aprīkojumu.

Tehniskā Specifikācija

Starteris: Elektrisks
Kājas garums / dzinēja svars : X: 635 mm / 220 kg
L: 508 mm / 215 kg
Virzuļa diametrs x gājiens : 97 x 97 mm
Dzenskrūvju variācijas (soļi) : 17 " - 27 "
Dzinējs tips : DOHC 16 - vārstu
Degvielas padeves sistēma : Multi Point Sequential Electronic Fuel Injection
Cilindru skaits : 4
Cilindra tilpums cm: 2 867
Maksimālā jauda Zs (kW) : DF175A(129.0) / DF150A(110.0)
Pilnas droseles darbības diapazons :      DF175A: 5500 - 6100 apgr. / min
DF150A: 5000 - 6000 apgr. / min
Dzinēja vadība : Distances
Eļļas kartera ietilpība : 8.0Lit .
Aizdedzes sistēma : Elektroniska
Ģenerators : 12V 44A
Dzinēja pacelšana : Hidrauliska
Reduktora zobratu attiecība : 2.50:1
Pārnesumu pārslēgšana : F -N- R
Atgāzu izplūde : Caur dzenskrūvi