DF 250AP / 300AP

 
Maksimālais Suzuki sērijā – maksimālais V6 Power sērijā!

Pilnībā aprīkots ar Suzuki jaunākajām tehnoloģijām

DF300AP un DF250AP modelī izmantotas daudzas sarežģītu tehnoloģiju priekšrocības, kas atzītas citos mūsu četrtaktu V6 dzinējos. Veiktspēju uzlabojošās pazīmes: divkāršs papildus ekscentra vārpstas uzgalis (DOHC) ar četriem vārstiem uz cilindru, Suzuki gāzes sadales regulējamās fāzes (VVT) un elektronisku daudzpunktu secīga degvielas iesmidzināšanu. DF300AP/250AP ir 55º "V" formas cilindra bloka dizains, kompensācijas kardānvārpsta un divpakāpju redukcijas pārnesums.

DF250AP/300AP ir Suzuki modernāko tehnoloģiju paraugs, kas nodrošina lietotājam maksimālu jaudu, veiktspēju un ērtu lietošanu, kopā ar zemu izmešu saturu un lielisku degvielas ekonomiju.

Izcila veiktspēja un ekoloģija

Suzuki četrtaktu dzinēja tehnoloģija nodrošina tīru, efektīvu darbību, kas atbilst EURO 1 izmešu standartu prasībām un Kalifornijas gaisa resursu padomes (CARB) īpaši zemu izmešu trīszvaigžņu līmeņa prasībām.

Plašs gaisa ieplūdes kanāls ar ūdens atdalītāju

Plašs gaisa ieplūdes kanāls kas uzlabo DF250A/300AP augsto jaudas adevi, maksimāli palielinot gaisa plūsmu dzinējā. Palielinātā gaisa plūsma rada lielāku – zema līdz vidēja diapazona – griezes momentu, lai nodrošinātu plašu darba jaudas diapazonu, kas nepieciešams dzinējam. Tas ietver arī ūdens atdalītāju, kas palīdz neielaist ūdeni droseļvārstā ar elektrisko piedziņu un siltumaizsardzības sistēmā, lai gaisu uzturētu pēc iespējas vēsāku.

Ilgmūžīgums

DF250A/300A ietvertas daudzas funkcijas, kas palīdz aizsargāt piekaramo motoru pret ārējās vides iedarbības. Suzuki apdare aizsardzībai pret koroziju ir izgatavota no tāda sastāva, kas speciāli paredzēts ārējo alumīnija sastāvdaļu aizsardzībai, jo tās pastāvīgi tiek pakļautas sālsūdens iedarbībai. Divkāršie dzinēja skalošanas kanāli dzinēja skalošanu padara daudz ērtāku. Citas funkcijas, kas pagarina DF300 ilgmūžīgumu, ietver štancētus virzuļus, kas pārklāti ar alumīta pārklājumu, lai palielinātu termisko izturību, virzuļa vadotnes, kas pārklātas ar sveķiem, lai uzlabotu izturību pret nodilumu un samazinātu berzi, un ar ūdeni dzesēti sprieguma regulatori piekaramā motora elektriskajā sistēmā.

Suzuki Selective Rotation (Selektīvā rotācija)
Lielās motorlaivas mēdz aprīkot ar vairāk, kā vienu piekarināmo dzinēju, tos uzstāda pārī ar standarta rotācijas dzinēju un ar pretējās rotācijas modeli, lai saglabātu laiva taisno kustību mierīgos ūdeņos un laivai nebūtu tendence pašai no sevis griezties uz vienu vai otru pusi. Lai nebūtu jāiegādājas atsvišķš dzinējs ar pretējo rotāciju (pretpulksteni), Suzuki inovatīvā Suzuki Selective Rotation sistēma novērš šo vajadzību, iekļaujot īpašu, vienotu dizainu rīkiem, vārpstām, un gultņiem apakšējā dzinēja daļā, kas ļauj dzinējam darboties droši un efektīvi jebkurā virzienā.

Pieejams tikai uz DF200AP, counter-rotācija operācija nepieciešama papildu aktivizēšanas slēdzi, kas savieno elekrtisko ķēde motora nodalījumā iekšpusē, plus nepieciešams uzstādīt pretējās rotācijas dzenskrūvi.

 
 
 
 
 
 
 
* Konsultējieties ar savu dīleri, pirms mainiet standard rotāciju uz pretējās rotācijas pusi (vai otrādi).
Papildus nepieciešams slēdzis un dzenskrūve.

*Braucot ar motorlaivu vienmēr lietojiet personisko glābšanas aprīkojumu.

 

Tehniskā Specifikācija

Kājas garums : 635mm ( 25in )
Svars : 274.0kg
Virzuļa diametrs x gājiens : 98x89mm
Dzenskrūvju variācijas (soļi) : 17 " -27,5 "
Starteris : Elektrisks
Dzinējs tips : DOHC 24- vārstu
Degvielas padeves sistēma : Multi Point Sequential Electronic Fuel Injection
Cilindru skaits : V6 (55 grādos )
Cilindra tilpums cm3 : 4028cc
Maksimālā jauda : 220.7kW
Pilnas droseles darbības diapazons :    5700 - 6300 apgr. / min
Dzinēja vadība : Distances
Eļļas kartera ietilpība : 8.0Lit .
Aizdedzes sistēma : Elektroniska
Ģenerators : 12V 54A
   
Dzinēja pacelšana : Hidrauliska
Reduktora zobratu attiecība : 2.08:1
Pārnesumu pārslēgšana : F -N- R
Atgāzu izplūde : Caur dzenskrūvi