DF 70/80/90A

SUZUKI DF90/80/70                                                                      DZINĒJA LIETOŠANAS INSTRUKCIJA LV PDF.

DF90/80/70 dzinēji tika konstruēti pilnīgi no jauna, pārprojektējot katru sastāvdaļu un komponentus, kā arī izmantojot pēdējos desmit gados iegūtās zināšanas un tehnisko pieredzi par iesmidzes dzinējiem, lai izveidotu vēl vieglākus un kompaktākus piekaramos motorus. Līdzīgi kā DF 140/115/100 arī jaunajiem modeļiem Suzuki izmanto „offset” kloķvārpstu, kas nodrošina labāku dzinēja izsvarojumu un samazina vibrāciju. No jauna izstrādātā dzinēja cilindra galva ar samazinaātiem izmēriem padara jaunos DF90A modeli mazāku nekā tā priekšgājējs, izveidojot viskompaktāko piekarināmo motoru savā klasē.

Desmit gados pēc četrtaktu dzinēju inovācijas uzsākšanas, kas aizsākās ar godalgoto DF70 modeli, Suzuki vēlreiz pārveidoja šo kategoriju, lai varētu pielietot jaunākās tehnloģijas DF90, DF80 un DF70 modeļos, šie bija pirmie SUZUKI LEAN BURN jaunās paaudzes četrtaktu dzinēji.

Liesāka degmaisījuma kontroles sistēma.

Lai iegūtu maksimālu efektivitāti no katra degvielas piliena, Suzuki inženieri izstrādāja liesāka degmaisījuma vadības sistēmu (Lean Burn Control System), kas kontrolē degvielas padevi, atbilstoši ekspluatācijas apstākļiem. Šī sistēma panāk lielāku degvielas efektivitāti un nodrošina plašāku un ekonomiskāku sadedzināšanas diapazonu, kas darbojas līdz pat maksimālā ātruma diapazonam, kā arī mazos ekspluatācijas ātrumos nodrošina efektīvāku un ekonomiskāku darbību.

Vienmērīgāka ātrumu pārslēgšana un jauna startēšanas sistēma.

Visi trīs piekaramie motori piedāvā vieglāku ātrumu pārslēgšanu, izmantojot nesen modernizēto transmisijas un pārslēgšanas sistēmu, kas izstrādāta daudz precīzāk un paredzēta, lai padarītu vieglāku pārslēgšanos un samazinātu trokšņus.

Pārslēgšanas sensora izmantošana ļauj kontrolēt pārslēgšanās darbību ar elektroniskā vadības bloka (ECM) palīdzību, kas tajā pašā laikā regulē aizdedzi precīzākai pārslēgšanai.

Ar Suzuki jaunās startēšanas sistēmas palīdzību ir nepieciešams tikai pagriezt atslēgu un atbrīvot to, jo starteris padara pārējo, paliekot aktivizēts līdz dzinēja palaišanai. Sistēma nodrošina vienmērīgāku un ātrāku startēšanu.

Jaunā hidrauliskās pacelšanas un slīpuma ierobežojuma sistēma.

DF90/80/70 ir aprīkoti ar jaunu hidrauliskās pacelšanas un slīpuma ierobežojuma sistēmu, kas izstrādāta, lai aizsargātu laivu korpusa no bojājumiem, ko varētu izraisīt piekaramā motora pārāk augsta pacelšana. Šī sistēma ietver slīpuma leņķa sensoru, kas funkcionē gan kā dzinēja pacelšanas ierobežotājs, gan kā sasveres sensors, kas padara ērtāku piekaramā motora uzstādīšanu jebkura tipa laivai.

*Braucot ar motorlaivu vienmēr lietojiet personisko glābšanas aprīkojumu.

Tehniskā Specifikācija

 

Starteris: Elektrisks
Kājas garums / dzinēja svars : X: 637 mm / 158 kg
L: 510 mm / 155 kg
Virzuļa diametrs x gājiens : 75 x 85 mm
Dzenskrūvju variācijas (soļi) : 17 " - 27 "
Dzinējs tips : DOHC 16 - vārstu
Degvielas padeves sistēma : Multi Point Sequential Electronic Fuel Injection
Cilindru skaits : 4
Cilindra tilpums cm3 : 1 502
Maksimālā jauda Zs (kW) : DF70 (51.5) / DF80 (58.8) / DF90 (66.2)
Pilnas droseles darbības diapazons :     DF70: 5000 - 6000 apgr. / min
DF80: 5000 - 6000 apgr. / min
DF90: 5300 - 6300 apgr. / min
Dzinēja vadība : Distances
Eļļas kartera ietilpība : 4.0Lit .
Aizdedzes sistēma : Elektroniska
Ģenerators : 12V 27A
   
Dzinēja pacelšana : Hidrauliska
Reduktora zobratu attiecība : 2.59:1
Pārnesumu pārslēgšana : F -N- R
Atgāzu izplūde : Caur dzenskrūvi

 

Cena:  DF70ATL: 9 970,- EUR  (PVN 21% iekļauts)
Cena:  DF90ATL: 10 740,- EUR  (PVN 21% iekļauts)