Jaunums! Suzuki DF150AP un DF175AP

Suzuki nāk klajā ar diviem jauniem augstas klases piekaramajiem laivu motoru
modeļiem – jauno SUZUKI DF175AP un DF150AP

Ženēvas izstāžu hallē (Genoa Boat Show) pirmizrādi piedzīvoja divi jauni, jaudīgi Suzuki laivu dzinēji, tādejādi papildinot ar uzlabojumiem spēcīgākās Suzuki laivu dzinēju rindas.

Jaunajos DF175AP un DF150AP Suzuki ir uzlabojis kopējās dzinēju kontroles tehnoloģijas, lai varētu nodrošināt izcilu jaudu un aizraujošu sniegumu kopā ar izciliem degvielas ekonomijas rādītājiem – viss iekš super kompakta un viegla dzinēja.

Šajā vadošajā “Big Block” 2.9 litru klasē, kur četru cilindru-rindā DOHC dzinējs izmanto augstas kompresijas pakāpi (10.2: 1) laivas motors nodrošina lielisku  griezes momentu pie zemiem apgriezieniem un rada iespaidīgu paātrinājumu.

Lai palielinātu jaudu un dzinēja veiktspēju, katrs dzinējs ir aprīkots ar Semi-Direct gaisa ieplūdes sistēmu, lai nodrošinātu dzinēju ar vēsāku gaisa plūsmu, kas ir O₂ Sensor, lai optimizētu degšanu, un Knock Sensor superior uzticamību.

Turklāt, Suzuki ir izmantojis Counter Balancer System un Thrust Mount System, lai nodrošinātu super-vienmērīgu motora darbību, gaisa ieplūdes rezonators, lai nodrošinātu ārkārtīgi klusu darbību un Suzuki Offset piedziņas asi lai pārceltu smaguma centru uz priekšu tuvāk laivas bortam, tādejādi uzlabojot dzinēja līdzsvaru un samazinātu vibrāciju, vienlaikus ievērojami samazinot dzinēja izmērus.

Citas High-End funkcijas ietver Suzuki Selektīvo rotāciju, kas ļauj mainīt dzinēja darbību (griešanās virzienu) jebkurā virzienā – pa pulksteni, kā tas ir pieņemts visos laivu dzinējos vai pretēji pulksteņa rādītāja virzienā, lai bez problēmām varētu izmantot vairākus dzinējus uz vienas laivas ar dažādiem dzenskrūves griešanās virzieniem. Suzuki Lean Burn Control un Suzuki Precision Control izcilu degvielas ekonomiju plašā darbības diapazonā un vienmērīgāku jaudas pāreju uz dzenskrūvi. Suzuki vienīgie šobrīd tirgū piedāvā Keyless Start System (bezkontaktu atslēgu). Keyless Start sistēma izmanto kodētu atslēgu piekariņu, kas pārraida piekļuves kodu, lai dzinēja varētu iedarbināt, tā piedāvā ļoti vienkāršu un vienlaikus drošu dzinēja iedarbināšanu, kā arī tas samazina risku pazaudētu atslēgu. Sistēma padara dzinēju drošu pret zadzībām, jo bez attiecīga piekļuves koda dzinēju nevarēs iedarbināt. Papildus tam, atslēgas piekariņam līdzīgais raidītājs būs kā pludiņš, lai lietotājs to var izņemt  no ūdens, ja nu reiz tas pārkritis pāri bortam.

Abu jauno dzinēju iezīme ir jaunas 3D uzlīmes un dzinēja krāsas, ir pieejamas Pearl Nebular Melnā krāsa, kas ir Suzuki pavisam jauns prēmium melnais tonis - vai mūsdienu Cool White balto krāsu, ļaujot klientiem izvēlēties krāsu, kas vislabāk atbilst viņu laivai.

Mr. Yasuharu Osawa, izpilddirektors, Global Marine & Power Products Operations par Suzuki Motor Corporation, sacīja: "Mēs esam lepni, ka saviem klientiem dzinēju tirgū varam piedāvāt vēl labākus dzinējus. Man ir  jāizrāda cieņu mūsu inženieriem, kuri ir pilnveidojuši šos augstās klases dzinējus ar augstu veiktspēju, lai uzlabotu mūsu jau tā spēcīgo piekaramo dzinēju klāstu. Esmu pārliecināts, ka šie jaunie modeļi būs ļoti populāri visā Eiropā un bruģēs Suzuki labo reputāciju, ražojot izcilas kvalitātes, lielu zirgspēku piekaramos dzinējus. "