SCOPREGA mehāniskie un elektriskie laivas pumpji

Piedāvājam Eiropā populārākos piepūšamo laivu sūkņus BRAVO!


Salīdzinošs jaunums ir BTP 12 sūkņu sērija, sūknis darbojas no 12 V sprieguma,
strāvas pievads 
no akumulatora ar vadu un spailēm.
Uz sūkņa izvietotais manometrs uzskatāmi parāda esošo / augošo spiedienu piepūšmās
laivas balonos. Manometra korpuss kalpo kā spiediena regulators.


   

BRAVO BST 12

Jaudīgs elektriskais sūknis ar jaudu līdz 300 mbar (4.4 psi), kas standarta piepūšamajām laivām ir pilnīgi pietiekami, jo tām spiediens balonos paredzēts līdz 250mbar (3.6 psi). Sūknis darbojas divos režīmos, kur pirmais ir "Turbīnas" režīms, bet vēlāk automātiski pārslēdzas uz "Virzuļu" režīmu. Automātiski atslēdzas, kad sasniegts izvēlētais spiediens. Darbojas no 12V sprieguma.

 

BRAVO BST 12 BAT AR AKUMULATORU

Tāds pats sūknis kā BRAVO BST 12, tikai ar integrētu 12V akumulatoru, ērti lietojams, ja automašīnas akumulators nav pieejams, vai automašīna atrodas tālu no vietas kur nepieciešams uzpumpēt laivu. Komplektā ietilpsakumulatora lādētājs no automašīnas 12 V izvada, jeb "piepīpētāja", bet lādētājs no 220V tīkla ir pieejams kā papildopcija.

 

BRAVO BST 12 HP

Vēl jaudīgāks elektriskais sūknis ar jaudu līdz 800 mbar (11,7 psi), kas paredzēts piepūšamajām laivām ar augstspiediena grīdām, jo tām spiediens grīdā paredzēts līdz 800mbar (11,7 psi), bet balonos līdz 250mbar (3.6 psi). Sūknis darbojas divos režīmos, kur pirmais ir "Turbīnas" režīms, bet vēlāk automātiski pārslēdzas uz "Virzuļu" režīmu. Automātiski atslēdzas, kad sasniegts izvēlētais spiediens. Darbojas no 12V sprieguma.

 

BRAVO BST 12 HP BAT AR AKUMULATORU

Tāds pats sūknis kā BRAVO BST 12 HP, tikai ar integrētu 12V akumulatoru, ērti lietojams, ja automašīnas akumulators nav pieejams, vai automašīna atrodas tālu no vietas kur nepieciešams uzpumpēt laivu. Komplektā ietilpsakumulatora lādētājs no automašīnas 12 V izvada, jeb "piepīpētāja", bet lādētājs no 220V tīkla ir pieejams kā papildopcija.